POPULARNO 🔥




U mene sestratara razmišljala je dal otić na bazene ili na more u Dobuj i na kraju skontala da je najljefše bit u hladovini kod kuče. Nikad nikom nije rekla he nemoj snimat al jest he strajkove slala pa da ne snimamo ni brez oto "he nemoj", a na pitanje otkud him pare odgovorila je da ona ima poso jatjaberice i da se tu zarađuje. Kasnije je rekla da se tu ne zarađuje ko što mi mislimo tolkačko. Na kraju je dodala da smo svi mi na Temu. Allah da olakša.
Započni gledanje
Pridruži se Wiissttaa YouTube Partner
WiissttaaLive YouTube profilna slika

WiissttaaLive

@WiissttaaLive

Video i Uživo Učitavanje...
Pretplati se
Wiissttaa Clips YouTube profilna slika

Wiissttaa Clips

@WiissttaaClips

Najbolji Klipovi Učitavanje...
Pretplati se

Reakcija


POGLEDAJTE JOŠ

Komentari

https://wiissttaa.live/assets/images/user-avatar-s.jpg
Napiši prvi komentar