636
pregleda
pregleda
U mene sestratara razmišljala je dal otić na bazene ili na more u Dobuj i na kraju skontala da je najljefše bit u hladovini kod kuče. Nikad nikom nije rekla he nemoj snimat al jest he strajkove slala pa da ne snimamo ni brez oto "he nemoj", a na pitanje otkud him pare odgovorila je da ona ima poso jatjaberice i da se tu zarađuje. Kasnije je rekla da se tu ne zarađuje ko što mi mislimo tolkačko. Na kraju je dodala da smo svi mi na Temu. Allah da olakša.
Komentari
0 komentara