Tag: hladovina kod kuce
π BRATARA BI VOLIJO U DOBOJ NA MORE
U mene sestratara razmiΕ‘ljala je dal otiΔ na bazene ili na more u Dobuj i na kraju skontala da je najljefΕ‘e bit u hladovini kod kuΔe. Nikad nikom nije rekla he nemoj snimat al jest he strajkove slala pa da ne snimamo ni brez oto "he nemoj", a na pitanje o...
0
0
0
prije 3 sata