1,781
pregleda
pregleda
U mene sestratara juΔer je ΕΎivila ΕΎiwot na max. Opet se sikirala zbog napada na mene i pokuΕ‘aja ubistva. Samo se malo sikirala u pogreΕ‘nom smijeru, kao da neko zlo izbija iz nje pa se nemere kontrolisat il tako njeΕ‘to.
Komentari
0 komentara