69,840
pregleda
pregleda
U mene bratara i sestratara nikako da izbace vadeo u kojem Δe tek sad oni nasjest na nas. Pa Δi ΔeΕ‘ tako bratara nasjest a ne nasjest na mene. Pa nemoj tako brez vadea nasjedat na mene bratara jer osjeΔam se nenasjednuto na sebe. Nemeremo ti vako brez vadea zaradit da imate kad budeΕ‘ u zatvoretu. Allah da uputi na pravi put. I nema viΕ‘e Smajla na ovom kanalu jer nisam ja do sad znao da on nema. Ja sam raΔuno i mislio da Δojk ima, onako kako je i govorio.
Komentari
0 komentara