Reakcione BudaleΕ‘Δine πΆ NE VALJA KAD NEJMAM MONETIZACIJU, NE VALJA KAD IMAM Wiissttaa 400k+ Wiissttaa Clips 140k+ β Royal Club Discord Odista sam primjetijo da njekim ljudima nije godilo ni kad nisam imo monetizacije, a sad him ne godi ni kad imam. Pa taΔno Δojk viΕ‘e ne zna bil imo il bi nejmo tobejarabi. πΆ NE VALJA KAD NEJMAM MONETIZACIJU, NE VALJA KAD IMAM ZapoΔni gledanje PridruΕΎi seΒ Wiissttaa YouTube Partner WiissttaaLive @WiissttaaLive Video i UΕΎivo UΔitavanje... Pretplati se Wiissttaa Clips @WiissttaaClips Najbolji Klipovi UΔitavanje... Pretplati se Reakcija 0 HA HA 0 Lajk 0 NEMO LINΔ 0 <3 0 AOUVAJ 0 OMG 0 TuΕΎno POGLEDAJTE JOΕ π¦ΈββοΈ SekaΔa postala POWER RANGER 0 0 0 KEMICIN PEDY SE PROBUDIJO 0 0 0 PUBG AΕΎuriranje 42.1: Ella AI saigraΔica, brΕΎi Rondo, SLR buff i velike promjene Plave zone 0 0 0 Dijasporac priΔa o MIRU, a pokuΕ‘ava UGASITI moj kanal? β οΈ 0 0 0 DOGOVOR ili nova taktika Bakirovog zeta? 0 0 0 Izudina opet UDARILA na Izetu β Strimeri reagovali π₯ 0 0 0 Komentari Komentar Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere? 0 komentara Najbolje Najstarije Najnovije NapiΕ‘i prvi komentar
Komentari
0 komentara