Battlefield 6 NISAM TREB'Oβ¦ π PONOVO SAM INSTALIRAO Battlefield 6 (REDSEC) Wiissttaa 400k+ Wiissttaa Clips 140k+ β Royal Club Discord Ponovo sam instalirao Battlefield 6 i vratio se pravo u REDSEC sektor β akcija, haos, eksplozije i βΕ‘to sam ovo sebi uradioβ momenata na pretek. π (RTX 5070 Overkill Settings) ZapoΔni gledanje PridruΕΎi seΒ Wiissttaa YouTube Partner WiissttaaLive @WiissttaaLive Video i UΕΎivo UΔitavanje... Pretplati se Wiissttaa Clips @WiissttaaClips Najbolji Klipovi UΔitavanje... Pretplati se Reakcija 1 Lajk 1 <3 1 AOUVAJ 0 HA HA 0 NEMO LINΔ 0 OMG 0 TuΕΎno POGLEDAJTE JOΕ π¦ΈββοΈ SekaΔa postala POWER RANGER 0 0 0 KEMICIN PEDY SE PROBUDIJO 0 0 0 PUBG AΕΎuriranje 42.1: Ella AI saigraΔica, brΕΎi Rondo, SLR buff i velike promjene Plave zone 0 0 0 Dijasporac priΔa o MIRU, a pokuΕ‘ava UGASITI moj kanal? β οΈ 0 0 0 DOGOVOR ili nova taktika Bakirovog zeta? 0 0 0 Izudina opet UDARILA na Izetu β Strimeri reagovali π₯ 0 0 0 Komentari Komentar Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere? 1 komentara Najbolje Najstarije Najnovije Aouvaj Gost β’ prije 4 mjeseca Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere? Kliknite ovdje ako ΕΎelite proΔitati. Aouvaj Odgovori β’ 0 thumb_up_alt | 0 thumb_down_alt Odgovori Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere?
Komentari
1 komentara
Aouvaj