Battlefield 6 NISAM TREB'Oβ¦ π PONOVO SAM INSTALIRAO Battlefield 6 (REDSEC) Wiissttaa wiissttaa.gg prije 4 mjeseca β ureΔeno prije 1 sekund 80,030 pregleda Wiissttaa 400k+ Wiissttaa Clips 140k+ β Royal Club Discord Ponovo sam instalirao Battlefield 6 i vratio se pravo u REDSEC sektor β akcija, haos, eksplozije i βΕ‘to sam ovo sebi uradioβ momenata na pretek. π (RTX 5070 Overkill Settings) Battlefield 6 RTX 5070 REDSEC Overkill Settings ZapoΔni gledanje PridruΕΎi seΒ Wiissttaa YouTube Partner WiissttaaLive @WiissttaaLive Video i UΕΎivo UΔitavanje... Pretplati se Wiissttaa Clips @WiissttaaClips Najbolji Klipovi UΔitavanje... Pretplati se Reakcija 1 Lajk 1 <3 1 AOUVAJ 0 HA HA 0 NEMO LINΔ 0 OMG 0 TuΕΎno POGLEDAJTE JOΕ GTA 6 prednarudΕΎbe zvaniΔno poΔinju 25. juna 0 0 0 π Samir NEΔE odgovarati na Sudnjem danu 0 0 0 PUBG 42.1 π§ #Ranked No Commentary 0 0 0 590 DANA KASNIJE β ODBLOKIRAN LAJV koji sve povezuje π₯ 0 0 0 π€₯ Izudina me OPET NAPALA β RASKLAPAMO priΔu 0 0 0 π SEKAΔA BI GLABALA SMAJLAπ SEKAΔA BI GLABALA SMAJLA 0 0 0 Komentari Komentar Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere? 1 komentara Najbolje Najstarije Najnovije Aouvaj Gost β’ prije 4 mjeseca Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere? Kliknite ovdje ako ΕΎelite proΔitati. Aouvaj Odgovori β’ 0 thumb_up_alt | 0 thumb_down_alt Odgovori Da li ovaj komentar sadrΕΎi spoilere?
Komentari
1 komentara
Aouvaj