7,868
pregleda
pregleda
Dokaz da institucije ne rade i da su korumpirane je to što sam prije više od godinu dana apelovo na Elektroprivredu da kad je vako njeko pošten do Amerike i dalje, ko u mene bratara, da mu uvedemo bresplatan priključak pa da ni ne plača struju, aouvaj. Međutua, da je mene ko anam u elektri; ja pofermo, ja poje*o da izvinete, na-a. Al se zato redovno direktor Elektroprivrede ćućori sa građanima kriminalcima i dila him struju za haram pare i to po mračnim ulicama Bosne i Hercegovine.
Komentari
0 komentara